Dnes je 16. 01. 2019, svátek má Ctirad
Chcete si nechat zasílat aktuální informace o nabídce našich pobytů a kurzů? Zadejte svůj e-mail do formuláře zde.

NEVYHOVUJE VÁM TENTO TERMÍN NEBO JE POBYT JIŽ OBSAZEN?
NAŠÍ DALŠÍ NABÍDKU NAJDETE
ZDE

ÚDAJ O POČTU VOLNÝCH POKOJŮ NEMUSÍ ODPOVÍDAT, JELIKOŽ STRÁNKY JSOU AKTUALIZOVÁNY NEPRAVIDELNĚ!


CHATA ČERTOVKAProhlédněte si fotogalerii z předchozích pobytů.

Na tomto pobytu se na Vás těší:

14. 07. 2018 - 21. 07. 2018

VOLNÁ MÍSTA : TENTO POBYT JIŽ PROBĚHL - VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY JARNÍCH VÍKENDŮ PRO ŽENY

Objednat tento pobyt

Popis:

Týdenní dovolená s kurzy kreativního tvoření a cvičením na suchu i ve vodě.
Srdečně vás zveme na letní pobyt pro ženy a dívky od 12 let s Radkou Sedláčkovou, Andreou Lajkovou a Helenou Vyhlídkovou.
Program na tomto pobytu bude kombinovaný – Radka, Andrea i Helena pro vás připravily bohatý program na celý týden. Až se zima zeptá, jaké bylo léto, my odpovíme - v duchu Vánoc. Za okny bude pálit sluníčko a Radka si pro vás v rámci celého týdne připravila šití mikulášské boty, adventní kalendář, zvonečky, a na stůl jako dekoraci artyčokovou ozdobu a věnec. S Andreou budete v první polovině pobytu vyrábět z Fima vzorované kulaté korálky v oblíbené barevné kombinaci, využijete je na výrobu šperků (náušnice, náramky, náhrdelníky), přívěsků na kabelky nebo jako ozdobné prvky do pedigových výrobků namísto dřevěných korálků. Na textilním kurzu se bude tiskat a malovat přes šablony, budete si moci ozdobit tričko nebo vyrobit vlastní vánoční vzor na šití s Radkou. Helena vás v druhé půlce týdne provede tvořením z pedigu. Pod jejím vedením si upletete příborníky, nosiče a košíky, které mají frézovaná dna. Vše zvládnou i začátečníci, nemusíte umět žádnou z technik ani šít na šicím stroji. Pokud nemáte vlastní šicí stroj, za poplatek 350,-Kč/osobu vám jej zapůjčíme.
Lektorné za celý pobyt je 990,- Kč za osobu (tj. za dospělého i dítě se hradí zvlášť) a na kurzech pak hradíte ještě spotřebovaný materiál.
A aby vás nebolelo tělo, nebude chybět pohyb v podobě různých forem cvičení (pilates, bodystyling, cvičení na gymballech a aqua aerobik) - to vše s Lenkou Vondráčkovou.Poloha:

Chata Čertovka je součástí rekreačního střediska Monínec. Areál střediska je citlivě zasazen do severovýchodního svahu Javorové skály (723 m.n.m.), která je nejvyšším místem přírodního parku Jistebnická vrchovina. Krásné přírodní partie na pomezí středních a jižních Čech svým charakterem připomínají Šumavu a jsou ideálním prostředím pro relaxaci a odpočinek. Pohled z Monínce na kotlinu Českého Meránu s městečkem Sedlec-Prčice, který je jedinečný svou rozmanitostí a hloubkou, přitahuje turisty z širokého okolí.
Rekreační středisko se skládá ze 3 budov - nově postaveného hotelu a dvou turistických chat (penzionů) - Javorka a Čertovka.Ubytování:

Ubytování je velmi turistického typu, avšak skýtá vhodné prostory pro klidné a téměř neomezené tvoření a další aktivity nabízené na tomto pobytu (např. cvičení na venkovní terase). Chata má 10 různě velkých pokojů. Pokoje jsou dvou až pětilůžkové. Většina pokojů má společné sociální zařízení.

Na tomto pobytu počítejte s doobsazováním pokojů. Pokud chcete být ubytovaní na pokoji s konkrétní osobou, napište to, prosím, již v objednávce do poznámky!Strava:

v ceně pobytu jsou snídaně nabízené formou švédského stolu. Obědy i večeře je možné zajistit na místě výběrem z denního menu nebo minutkového jídelního lístku přímo v restauraci sousedícího hotelu Monínec.Vybavení objektu:

 • venkovní bazén
 • vnitřní bazén a vířivka
 • tenisový kurt
 • sauna
 • travní lyžování
 • lanové centrum
 • horské koloběžky
 • tubing
 • WiFi připojení na internet ve vyhrazených prostorách
 • parkoviště

Doprava:

vlastníCeny:

dospělá osoba pobyt se snídaní 4.490,- Kč
dítě 12-17 let pobyt se snídaní 4.090,- Kč
poplatek za šicí stroj osoba/pobyt 350,- Kč
kurzovné osoba/pobyt 990,- Kč


Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování se snídaní
 • 2x denně cvičení (pilates, bodystyling, zdravotní cvičení, kruhový trénink, aqua aerobik)
 • 1x za pobyt návštěva sauny
 • pronájem prostoru na tvoření a cvičení
 • rekreační poplatek
 • "Balíček komplet" pojištění (viz. rubrika Pojištění - Pojištění klientů)
 • zákonné pojištění CK proti úpadku


Podrobnosti k programu, který je na tomto pobytu nabízen (tedy cvičení pro ženy a výtvarné kurzy), si můžete vyhledat v rubrice
O nás.


Služby za příplatek (nabízené mimo náš program):


 
© 2007 Magdaléna Sinkule tvorba www stránek emocio