Dnes je 02. 12. 2022, svátek má Blanka

Vendula Zelenková


  • instruktorka lyžováníAhoj, jsem Vendy a v současné chvíli pracuji jako fakturantka ve stavební firmě. Než jsem se vrhla do zodpovědného dospělého světa, od mala jsem byla vedena ke sportu. Zakotvila jsem u volejbalu, který jsem hrála přes 10 let. V současné chvíli, když to jde, ráda si zahraju beachvolejbal s kamarády. Mám ráda všechny možné sporty od kolečkových bruslí, přes běžky až po turistiku. Studovala jsem pedagogické lyceum a jednou z mých nejčastějších brigád bylo hlídání dětí. Při studiu na vysoké škole jsem hledala variantu, jak tyto dvě věci skloubit a jelikož miluji lyžování a hory, stát se instruktorem byla jasná volba.
Strávit zimu na horách byl můj sen, a tak jsem dva roky pracovala v Harrachově jako instruktor, výpomoc v lyžařské škole a na e-shopu se sportovním vybavením. Tato zkušenost mi dala opravdu hodně, a proto jsem otevřena dalším příležitostem u kterých poznám nové lidi, získám nové zkušenosti a zažiju hodně srandy.
Svůj volný čas trávím nejraději na túrách s mým pejskem Kvídem, s partou kamarádů na kolech, windsurfech nebo jiných aktivitách, nebo také s rodinou na chatě u ohně a buřtů. Nikdy nepohrdnu dobrým jídlem, pitím a dlouhým spánkem.

 


Najdete mě na těchto pobytech:
05. 02. 2023 - 11. 02. 2023 HOTEL PEKLO (OBSAZENO) zobrazit


 
© 2007 Magdaléna Sinkule        tvorba www stránek emocio